Pabianice, Warszawska 44/50


panorama

 

Rzuty kondygnacji:

 

 

 

Opis budynku:
Kompleks biurowo – usługowo – produkcyjny usytuowany w centrum Pabianic przy głównej ulicy miasta umożliwiającej dogodny dojazd środkami komunikacji a także wyjazd z miasta w kierunku Łodzi (ok. 20 min do centrum Łodzi).

Kompleks składa się z 3 budynków połączonych łącznikiem umożliwiającym poruszanie się bez konieczności jego opuszczania. Zlokalizowany jest przy ulicy dojazdowej z miejscami parkingowymi naziemnymi usytuowanymi wokół budynku. Istnieje możliwość podjazdu dla tirów i rozładunek na rampie towarowej.

Parter budynku frontowego (trzykondygnacyjnego) ma przeznaczenie handlowo – usługowe, zaś piętro – typowo biurowe. Podstawowa jednostka to pokój o powierzchni ok. 15 m2. Istnieje możliwość łączenia pomieszczeń. Komunikację wewnętrzną umożliwiają 2 wewnętrznej klatki schodowe oraz 2 windy osobowe. Klientów odwiedzających nasz obiekt wita recepcja w przestronnym hollu, zaś chwilę odpoczynku i relaksu zapewnia ogród w patio.

Budynek wysoki (ośmiokondygnacyjny) to budynek produkcyjno – biurowy. Na każdej kondygnacji nasz klient znajdzie ok. 1 400 m2, z czego ok. 1 000 m2 to powierzchnia typu open – space.

Budynek magazynowy (trzykondygnacyjny) z windą towarową i rampą rozładunkową połączony jest z budynkiem wysokim łącznikiem, dzięki któremu istnieje możliwość korzystania z wind towarowych znajdujących się w obu budynkach a także przejścia do budynku frontowego.

Przed budynkiem od strony ul. Warszawskiej znajduje się szeroki (na ponad 3 m szerokości) chodnik prowadzący bezpośrednio do holu wejściowego i Recepcji. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku zlokalizowane są parkingi na ok. 150 miejsc postojowych. Właściciel zapewnia możliwość korzystania z tych miejsc. Wjazd na parkingi monitorowany jest przez dozór obiektu. Przed budynkiem frontowym zlokalizowano parking dla klientów odwiedzających nieruchomość i współpracujących z Najemcami.

Nieruchomość dozorowana i monitorowana przez całą dobę przez pracowników agencji ochrony.

 

Lokalizacja:  


Wyświetl większą mapę

Piotr Rejzler - Dyrektor Operacyjny
e-mail: p.rejzler@sunco.com.pl
tel.:     +48 42 230-34-93
kom.:  +48 605-607-592

Zapytaj o ofertę

*Imię i nazwisko
*E-mail
*Telefon
Firma
*Zapytanie
*Zabezpieczenie antyspamowe.
Wpisz wynik działania:5+4
* denotes required field
Copyright © Sunco Łódź 2010 System CMS: Netidea.pl