Łódź, ul. Piotrkowska 22, 200 m2


strona główna » Lokale biurowe » powyżej 100m

Budynek Typ budynku: kamienica Materiał: cegła Lokal Przeznaczenie: biuro Powierzchnia:200 m2 Piętro: I i II piętro Wysokość:300 cm Wejście: z klatki schodowej Miejsca parkingowe Rodzaj parking: strzeżony Instalacje klimatyzacja, wentylacja, Media i kanalizacja Media: prąd, woda, telefon, Kanalizacja: miejska .

Opis dodatkowy: Lokal front I piętro o łącznej powierzchni około 200 m2, lokal do kapitalnego remontu, witryny wejście bezpośrednio z bramy. Nieruchomość położona w strefie śródmiejskiej Łodzi, o łącznej powierzchni ok. 4 150 m2. Lokalizacja budynku umożliwia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych instytucji i obiektów miasta. Otoczenie nieruchomości stanowią budynki mieszkalne, banki oraz budynki użyteczności publicznej. Elewacja frontowa odrestaurowana została zgodnie z archiwalnymi szkicami historycznymi. Sąsiedztwo banki, restauracje, apteka, handel.

Proponowana cena: do ustalenia w zależności od okresu najmu i oczekiwanego standardu wykończenia + 9,00 zł za m2 opłaty eksploatacyjne

Cena do negocjacji

rzut powierzchni do wynajęcia

Piotr Rejzler - Dyrektor Operacyjny
e-mail: p.rejzler@sunco.com.pl
tel.:     +48 42 230-34-93
kom.:  +48 605-607-592

Zapytaj o ofertę

*Imię i nazwisko
*E-mail
*Telefon
Firma
*Zapytanie
*Zabezpieczenie antyspamowe.
Wpisz wynik działania:5+4
* denotes required field
Copyright © Sunco Łódź 2010 System CMS: Netidea.pl