Łódź, Sienkiewicza 59


panorama

 

Rzuty kondygnacji:

 

Opis budynku:
Lokal położony jest w strefie śródmiejskiej Łodzi przy Placu Komuny Paryskiej i Pasażu Schillera.
Z okien lokalu widoczny jest przeuroczy Park oraz zabytkowy budynek III Liceum Ogólnokształcącego. Nieopodal przebiega ul. Piłsudskiego – główna trasa komunikacyjna przebiegająca przez miasto w kierunku wschód – zachód, co umożliwia dogodny dojazd transportem prywatnym jak również środkami komunikacji miejskiej (połączenia ze wszystkimi dzielnicami miasta są bardzo korzystne).

Otoczenie nieruchomości stanowią przeważnie budynki użyteczności publicznej, w odległości ok. 500 m znajduje się Urząd Miasta Łodzi, niezliczone restauracje, puby, sklepy itd.

Lokal o powierzchni całkowitej 956,40 m2, w tym 879,45 m2 powierzchni użytkowej. 
W jego skład wchodzą pomieszczenia biurowo – handlowo – usługowe zlokalizowane na parterze (ok. 430 m2) i I piętrze (ok. 370 m2) budynku, połączone z piwnicą użytkową (z przeznaczeniem na np.: archiwum). 


Dostęp do lokalu możliwy jest bezpośrednio z pasażu za pomocą 2 niezależnych wejść, a także od strony podwórza (4 niezależne wejścia). Pomieszczenia połączone są 3 klatkami schodowymi. W lokalu znajduje się również winda towarowa łącząca wszystkie kondygnacje.

Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno – kanalizacyjną, telefoniczną, CO miejskie. Istnieje możliwość instalacji klimatyzacji.

 

Lokalizacja: 


Wyświetl większą mapę

Piotr Rejzler - Dyrektor Operacyjny
e-mail: p.rejzler@sunco.com.pl
tel.:     +48 42 230-34-93
kom.:  +48 605-607-592

Zapytaj o ofertę

*Imię i nazwisko
*E-mail
*Telefon
Firma
*Zapytanie
*Zabezpieczenie antyspamowe.
Wpisz wynik działania:2+2
* denotes required field
Copyright © Sunco Łódź 2010 System CMS: Netidea.pl