Łódź, Kościuszki 17


panorama

 

Rzuty kondygnacji:

Opis budynku 

Nieruchomość położona w strefie śródmiejskiej Łodzi przy jednej z głównych tras komunikacyjnych przebiegających przez miasto w kierunku północ – południe. 
Lokalizacja budynku umożliwia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych instytucji i obiektów miasta. Otoczenie nieruchomości stanowią budynki mieszkalne, bank oraz budynki użyteczności publicznej.

Budynek biurowy – czterokondygnacyjny o łącznej powierzchni ok. 2 000 m2, podpiwniczony w 2/3 powierzchni.

Stylowo wykończone wnętrza pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego klimatu dla prowadzenia działalności. Całość dostępna z 3 niezależnych klatek schodowych, wykończonych w odpowiednim standardzie.

Elewacja po generalnym remoncie, otynkowana, wymienione wszystkie okna. 
Dzięki ciekawym zestawieniom kolorystycznym jest to jedna z bardziej znanych kamienic na terenie naszego miasta. Miejsce odpoczynku zapewnia wewnętrzne patio, oddzielone od ulicy budynkiem frontowym oraz stylową bramą.

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku zlokalizowany jest parking dozorowany, na ok. 35 miejsc. Właściciel zapewnia możliwość korzystania z tych miejsc.

Cała nieruchomość monitorowana jest poprzez system kamer zewnętrznych i dozorowana przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Istnieje możliwość instalacji dowolnej ilości linii telefonicznych oraz Internetu.

Lokalizacja: 


Wyświetl większą mapę

Piotr Rejzler - Dyrektor Operacyjny
e-mail: p.rejzler@sunco.com.pl
tel.:     +48 42 230-34-93
kom.:  +48 605-607-592

Zapytaj o ofertę

*Imię i nazwisko
*E-mail
*Telefon
Firma
*Zapytanie
*Zabezpieczenie antyspamowe.
Wpisz wynik działania:5+2
* denotes required field
Copyright © Sunco Łódź 2010 System CMS: Netidea.pl